Bystre DOMKI Pod Gubałówką, Zakopane, Polija
Šalē – Zakopane, Polija

Bystre DOMKI Pod Gubałówką

Offering a garden and garden view, Bystre DOMKI Pod Gubałówką is located in Zakopane, 5.6 km from Gubalowka Mountain and 11 km from Railway Station Zakopane.

9,6Izcili · 42 atsauksmesZakopane, Polija6,6 km no centra (Zakopane)
  • Līdz 6 viesiem
  • Bezmaksas autostāvvieta
  • Bezmaksas WiFi
  • Brokastis
01 / 08
Bystre DOMKI Pod Gubałówką, Zakopane, Polija – fotoattēls 3

Laipni lūdzam

Bystre DOMKI Pod Gubałówką

Offering a garden and garden view, Bystre DOMKI Pod Gubałówką is located in Zakopane, 5.6 km from Gubalowka Mountain and 11 km from Railway Station Zakopane. This property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. Featuring family rooms, this property also provides guests with an outdoor fireplace.

The chalet provides guests with a terrace, mountain views, a seating area, a flat-screen TV, a fully equipped kitchen with a dishwasher and an oven, and a private bathroom with shower and a hair dryer. A microwave, a fridge and stovetop are also provided, as well as a coffee machine and a kettle. At the chalet complex, each unit is equipped with bed linen and towels.

Guests at the chalet can enjoy a continental breakfast, and breakfast in the room is also available. Guests can take advantage of the warm weather with the property's barbecue facilities.

For guests with children, Bystre DOMKI Pod Gubałówką provides outdoor play equipment. Skiing, cycling and fishing are possible within the area, and the accommodation offers ski storage space.

Zakopane Aqua Park is 12 km from Bystre DOMKI Pod Gubałówką, while Tatra National Park is 14 km away.

  • Iecienīta atrašanās vieta – neseni viesi to ir augsti novērtējuši (8,7)
  • Bezmaksas privāta autostāvvieta ir pieejama naktsmītnes teritorijā
  • Brokastis: Brokastis līdzņemšanai, Virtuve: Kontinentālās brokastis · viesu vērtējums – 7,5/10
Reģistrēšanās
No 16:00 līdz 23:00
Izrakstīšanās
No 06:00 līdz 10:00

Izmitināšana

Numuri un luksa numuri

Bystre DOMKI Pod Gubałówką piedāvā izvēlei 4 numuru veidus.

Divu guļamistabu māja – Bystre DOMKI Pod Gubałówką

Divu guļamistabu māja

  • 1 liela divguļamā gulta, 2 vienguļamās gultas, 1 dīvāngulta
  • Līdz 6 viesiem
  • 60 m²
  • Privāta vannas istaba

This holiday home features a fireplace. Boasting a private entrance, this holiday home features 1 living room, 2 separate bedrooms and 1 bathroom with a shower and a hairdryer. Guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware in the well-equipped kitchen. The holiday home also comes with a barbecue. Featuring a terrace with garden views, this holiday home also features soundproof walls and a flat-screen TV. The unit has 4 beds.

  • Bezmaksas tualetes piederumi
  • Virtuve
  • Tualete
  • Kamīns
  • Vanna vai duša
  • Koka vai parketa grīda
  • + vēl 35
Divu guļamistabu savrupnams – Bystre DOMKI Pod Gubałówką

Divu guļamistabu savrupnams

  • 1 liela divguļamā gulta, 2 vienguļamās gultas, 1 dīvāngulta
  • Līdz 6 viesiem
  • 60 m²
  • Privāta vannas istaba

The fireplace is the standout feature of this holiday home. Boasting a private entrance, this holiday home comes with 1 living room, 2 separate bedrooms and 1 bathroom with a shower and a hairdryer. Guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware in the well-fitted kitchen. The holiday home also includes a barbecue. Featuring a terrace with garden views, this holiday home also features soundproof walls and a flat-screen TV. The unit has 4 beds.

  • Bezmaksas tualetes piederumi
  • Virtuve
  • Tualete
  • Kamīns
  • Vanna vai duša
  • Koka vai parketa grīda
  • + vēl 35
Divu guļamistabu savrupnams – Bystre DOMKI Pod Gubałówką

Divu guļamistabu savrupnams

  • 1 liela divguļamā gulta, 2 vienguļamās gultas, 1 dīvāngulta
  • Līdz 6 viesiem
  • 60 m²
  • Privāta vannas istaba

This holiday home offers a fireplace. Featuring a private entrance, this holiday home comprises 1 living room, 2 separate bedrooms and 1 bathroom with a shower and a hairdryer. Guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware in the well-equipped kitchen. The holiday home also provides guests with a barbecue. Boasting a terrace with garden views, this holiday home also provides soundproof walls and a flat-screen TV. The unit offers 4 beds.

  • Bezmaksas tualetes piederumi
  • Virtuve
  • Tualete
  • Kamīns
  • Vanna vai duša
  • Koka vai parketa grīda
  • + vēl 35
Divu guļamistabu savrupnams – Bystre DOMKI Pod Gubałówką

Divu guļamistabu savrupnams

  • 1 liela divguļamā gulta, 2 vienguļamās gultas, 1 dīvāngulta
  • Līdz 6 viesiem
  • 60 m²
  • Privāta vannas istaba

This holiday home offers a fireplace. Featuring a private entrance, this holiday home comprises 1 living room, 2 separate bedrooms and 1 bathroom with a shower and a hairdryer. Guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware in the kitchen. The holiday home also provides guests with a barbecue. Boasting a terrace with garden views, this holiday home also provides soundproof walls and a flat-screen TV. The unit offers 4 beds.

  • Bezmaksas tualetes piederumi
  • Virtuve
  • Tualete
  • Kamīns
  • Vanna vai duša
  • Koka vai parketa grīda
  • + vēl 35

Ērtības

Viss, kas jums nepieciešams

Pārdomātas ērtības komfortablai un bezrūpīgai atpūtai.

  • Bezmaksas autostāvvieta
  • Bezmaksas WiFi
  • Ģimenes numuri
  • Nesmēķētāju numuri
  • Slēpošana
  • Grila aprīkojums
  • Terase
  • Apkure
  • Dārzs
  • Brokastis

Visas ērtības

Autostāvvieta

Bezmaksas privāta autostāvvieta ir pieejama naktsmītnes teritorijā (rezervējums nav nepieciešams).

  • Automašīnas novietošanas pakalpojums
  • Autostāvvieta personām ar invaliditāti

Internets

Bezvadu internets ir pieejams visā naktsmītnē un ir bez maksas.

Virtuve

  • Pusdienu galds
  • Kafijas automāts
  • Tīrīšanas līdzekļi
  • Plīts virsma
  • Cepeškrāsns
  • Virtuves piederumi
  • Elektriskā tējkanna
  • Virtuve
  • Trauku mazgājamā mašīna
  • Mikroviļņu krāsns
  • Ledusskapis
  • Virtuves zona

Guļamistaba

  • Gultas veļa
  • Drēbju skapis
  • Īpaši garas gultas (> 2 metri)

Vannas istaba

  • Tualetes papīrs
  • Dvieļi
  • Vanna vai duša
  • Privāta vannas istaba
  • Tualete
  • Bezmaksas tualetes piederumi
  • Fēns
  • Duša

Viesistabas zona

  • Ēdamistabas zona
  • Kamīns
  • Atpūtas zona
  • Rakstāmgalds

Elektronika un tehnoloģijas

  • Plakanā ekrāna televizors
  • Televizors

Numura iespējas

  • Kontaktligzda pie gultas
  • Dīvāngulta
  • Drēbju žāvēšanas statīvs
  • Drēbju statīvs
  • Hipoalerģisks
  • Koka vai parketa grīda
  • Flīžu/marmora grīda
  • Skaņas izolācija
  • Privāta ieeja
  • Gludināšanas iespējas
  • Gludeklis

Mājdzīvnieki

Mājdzīvnieki ir atļauti. Maksājums var tikt pieprasīts.

Teritorija

  • Āra kamīns
  • Vieta piknikam
  • Āra mēbeles
  • Āra ēdamzona
  • Sauļošanās terase
  • Grils
  • Grila aprīkojums
  • Balkons
  • Terase
  • Dārzs

Ēdieni un dzērieni

  • Brokastis numurā
  • Tējas/kafijas automāts

Aktivitātes

  • Ekskursijas ar velosipēdu
  • Pastaigu ekskursijas
  • Ūdens atrakciju parks(Par papildmaksu Ārpus naktsmītnes teritorijas)
  • Slēpošanas skola(Par papildmaksu)
  • Slēpju glabātava
  • Izjādes ar zirgiem(Par papildmaksu Ārpus naktsmītnes teritorijas)
  • Riteņbraukšana
  • Pārgājieni
  • Smaiļošana(Par papildmaksu Ārpus naktsmītnes teritorijas)
  • Slēpošana(Ārpus naktsmītnes teritorijas)
  • Makšķerēšana(Ārpus naktsmītnes teritorijas)

Pakalpojumi un papildu ērtības

  • Modināšanas pakalpojums

Teritorija un skats

  • Skats uz apskates objektu
  • Skats uz kalniem
  • Skats uz dārzu
  • Skats

Ēkas raksturojums

  • Atsevišķa ēka

Reģistratūras pakalpojumi

  • Tiek izsniegti rēķini
  • Privāta reģistrēšanās / izrakstīšanās
  • Ātrā reģistrēšanās / izrakstīšanās

Izklaide un pakalpojumi ģimenēm

  • Āra spēļu aprīkojums bērniem
  • Rotaļu laukums bērniem

Dažādi

  • Smēķēt aizliegts visā naktsmītnē
  • Pieejami pretalerģiski numuri
  • Apkure
  • Numuri ar skaņas izolāciju
  • Ģimenes numuri
  • Nesmēķētāju numuri

Drošība

  • Dūmu detektori
  • Seifs

Jūsu atpūta gaida

Jūtieties kā mājās

Atpūtieties komfortā un atklājiet, ar ko valdzina Zakopane.

Pārbaudīt pieejamību

Atrašanās vieta

Kā mūs atrast

Pāriem īpaši patīk šī atrašanās vieta – pāri novērtēja tās piemērotību divu cilvēku ceļojumam ar 9,5.

Adrese

Nowe Bystre 138f, 34-521 Zakopane, Polija

Attālums

Zakopane – 6,6 km attālumā

Reģistrēšanās no 16:00 līdz 23:00

Izrakstīšanās no 06:00 līdz 10:00

Kas atrodas tuvumā

Kas atrodas tuvumā

  • Zjeżdżalnia grawitacyjna3,9 km
  • Park Linowy Złota Grań4 km
  • Klasztor Ss Sercanek5,3 km
  • Willa Staszeczkówka5,3 km
  • Zabytkowy Dom u Wnukow5,5 km
  • Bulwar Bronisławy i Kazimierza Dłuskich5,6 km
  • Willa Osobita5,8 km
  • Willa Atma5,8 km
  • Szymanowski Muzeum5,8 km
  • Dom Bazar Polski6 km

Restorāni un kafejnīcas

  • RestorānsKarczma u Zapotocznego3,2 km
  • RestorānsMała Gastronomia Janusz3,4 km
  • RestorānsPizza Dominium3,5 km

Iecienītākie apskates objekti

  • Tatru nacionālais parks8 km

Vietējā ainava

  • MežsLasy pod Gubałowskie3,5 km
  • KalnsGubalovka kalns3,7 km
  • ŪdenskritumsSiklawica Waterfall8 km
  • Kalna virsotneWielki Giewont (1895m)13 km

Pacēlāji

  • Gubalowka Cable Car Station5 km
  • slēpošanas pacēlājs Szymoszkowa5,8 km
  • Mała kolej5,8 km

Sabiedriskais transports

  • VilciensZakopanes dzelzceļa stacija6,8 km
  • VilciensPoronin7,7 km

Tuvākās lidostas

  • Popradas-Tatru lidosta69 km

Norādīti īsākie aptuvenie attālumi kājām vai ar automašīnu. Faktiskie attālumi var atšķirties.

Noderīgi zināt

Naktsmītnes noteikumi

Noteikumi un praktiska informācija jūsu uzturēšanās laikam naktsmītnē Bystre DOMKI Pod Gubałówką.

Reģistrēšanās

No plkst. 16:00 līdz 23:00

Jums būs laikus jāinformē naktsmītne par savu ierašanās laiku.

Izrakstīšanās

No plkst. 06:00 līdz 10:00

Bērni un gultas

Noteikumi par bērniem

Jebkura vecuma bērni var šeit uzturēties.

Noteikumi par bērnu gultiņām un papildgultām

0–2 gadi

Papildgulta pēc pieprasījuma: 90 zł par bērnu par nakti

Bērnu gultiņa pēc pieprasījuma: Bezmaksas

Vairāk nekā 3 gadi

Papildgulta pēc pieprasījuma: 90 zł no personas par nakti

Maksa par bērnu gultiņām un papildgultām netiks automātiski ierēķināta kopējā cenā. Tā ir jāapmaksā atsevišķi jūsu uzturēšanās laikā.

Visas bērnu gultiņas un papildgultas ir atkarīgas no pieejamības.

Nav vecuma ierobežojumu

Reģistrācijai nav vecuma ierobežojumu

Smēķēšana

Smēķēšana nav atļauta.

Ballītes

Ballītes/pasākumi nav atļauti

Klusās stundas

Viesiem ir jāuzvedas klusu no plkst. 22:00 līdz 07:00.

Mājdzīvnieki

Mājdzīvnieki ir atļauti. Maksājums var tikt pieprasīts.

Valodas, kurās runā personāls

angļu un poļu

Svarīga informācija

  • Lūdzu, iepriekš informējiet naktsmītni Bystre DOMKI Pod Gubałówką par savu plānoto ierašanās laiku. Jūs varat to norādīt rezervēšanas laikā īpašo prasību sadaļā vai sazināties tieši ar naktsmītni, izmantojot rezervējuma apstiprinājumā minēto kontaktinformāciju.
  • Šajā naktsmītnē nedrīkst rīkot vecmeitu un vecpuišu ballītes, kā arī citus tamlīdzīgus pasākumus.
  • Klusās stundas ir no plkst. 22:00 līdz 07:00.
  • Uzturoties naktsmītnē kopā ar bērniem, lūdzu, ņemiet vērā, ka naktsmītnei ir juridisks pienākums piemērot nepilngadīgo aizsardzības standartus, lai noteiktu nepilngadīgo personu identitāti un viņu attiecības ar pieaugušo, ar kuru kopā viņi uzturas.

BUJ

Biežāk uzdotie jautājumi

Viss, ko vēlaties zināt par uzturēšanos naktsmītnē Bystre DOMKI Pod Gubałówką.

Kādas brokastis piedāvā Bystre DOMKI Pod Gubałówką?+

Bystre DOMKI Pod Gubałówką piedāvā šādas brokastis: brokastis līdzņemšanai un Virtuve: Kontinentālās brokastis. Viesi brokastis novērtē ar 7,5/10.

Kādus numurus piedāvā Bystre DOMKI Pod Gubałówką?+

Bystre DOMKI Pod Gubałówką piedāvā šādus numuru veidus: Divu guļamistabu māja; Divu guļamistabu savrupnams; Divu guļamistabu savrupnams; Divu guļamistabu savrupnams.

Cik viesus var izmitināt Bystre DOMKI Pod Gubałówką?+

Lielākais numurs, ko piedāvā Bystre DOMKI Pod Gubałówką, paredzēts līdz 6 viesiem.

Kādi ir reģistrēšanās un izrakstīšanās laiki naktsmītnē Bystre DOMKI Pod Gubałówką?+

Reģistrēšanās: No 16:00 līdz 23:00. Izrakstīšanās: No 06:00 līdz 10:00.

Vai naktsmītnē Bystre DOMKI Pod Gubałówką ir autostāvvieta?+

Bezmaksas privāta autostāvvieta ir pieejama naktsmītnes teritorijā (rezervējums nav nepieciešams).

Vai naktsmītnē Bystre DOMKI Pod Gubałówką ir Wi-Fi?+

Bezvadu internets ir pieejams visā naktsmītnē un ir bez maksas.

Vai naktsmītnē Bystre DOMKI Pod Gubałówką drīkst uzturēties ar mājdzīvniekiem?+

Mājdzīvnieki ir atļauti. Maksājums var tikt pieprasīts.

Cik maksā uzturēšanās naktsmītnē Bystre DOMKI Pod Gubałówką?+

Cenas naktsmītnē Bystre DOMKI Pod Gubałówką ir atkarīgas no jūsu ceļojuma datumiem un izvēlētā numura. Aktuālās cenas skatiet piedāvājumā augstāk.

Vai naktsmītnē Bystre DOMKI Pod Gubałówką ir restorāns?+

Naktsmītnē Bystre DOMKI Pod Gubałówką restorāns nav norādīts. Kafejnīcas un restorāni var būt pieejami tuvumā (Zakopane).

Kādas ērtības piedāvā Bystre DOMKI Pod Gubałówką?+

Bystre DOMKI Pod Gubałówką piedāvā: bezmaksas autostāvvieta, terase, dārzs un automašīnas novietošanas pakalpojums.

Cik tālu Bystre DOMKI Pod Gubałówką atrodas no pilsētas Zakopane centra?+

Zakopane atrodas 6,6 km attālumā no naktsmītnes Bystre DOMKI Pod Gubałówką.

Kādās valodās runā naktsmītnē Bystre DOMKI Pod Gubałówką?+

Naktsmītnes Bystre DOMKI Pod Gubałówką personāls runā šādās valodās: angļu un poļu.

Viesu jautājumi

Ceļotāju jautājumi

Īsti viesu jautājumi, uz kuriem atbild Bystre DOMKI Pod Gubałówką.

Jautājums: What is the best closest supermarket? How many toilets does it have?

Atbilde: lawiatan. 1 toilet

Atbildēts 2023. gada 8. augusts

Jautājums: Hi Is there an air conditioning inside the cottage?

Atbilde: There is no air conditioning. There is mechanical ventilation, which lowers the temperature by a few degrees

Atbildēts 2024. gada 13. jūlijs

Viesu atsauksmes

Ko saka mūsu viesi

9,6

Pamatojoties uz 42 viesu atsauksmēm

Personāls
9,7 no 10
Iespējas
9,6 no 10
Tīrība
9,6 no 10
Komforts
9,7 no 10
Atbilstība cenai
9,5 no 10
Atrašanās vieta
8,7 no 10
Bezmaksas bezvadu internets
8,8 no 10

“Piękna spokojna lokalizacja . Jeśli ktoś szuka spokoju i bliskiego kontaktu z naturą - ten domek to strzał w 10ke . Super kontakt z właścicielem”

K
KarolinaPolija
Pāris · 2026. g. augusts

“Stanowczo polecam. - Cisza, spokój, komfortowe i wygoda. Duża przestrzeń. Prywatność i klimat górskiej sielanki. Indywidualny gril, miejsce na ognisko. Doskonała baza wypadowa na górskie spacery w której po powrocie można odpocząć.”

L
LeszekPolija
Individuāls ceļotājs · 2026. g. augusts

“מקום מהמם עם נוף מיקום שקט ונח בעל הבית היה אדיב מאד מתקנים לילדים נהננו ממש! לדתיים הכניסה עם קוד אלקטרוני ויש חיישנים לחלק מהתאורה בעל הבית דאג לנו בשבת למפתח והוציא את הנורות לתאורה”

S
ShiraIzraēla
Individuāls ceļotājs · 2026. g. augusts

“سعر مقابل جوده”

M
MajedSaūda Arābija
Individuāls ceļotājs · 2026. g. jūlijs

“Як буде змога поїдемо ще туди”

A
AntoninaPolija
Ģimene · 2026. g. jūlijs

“المكان جميل جدا من حيث النظافة والاطلالة والهدوء لمحبين الهدوء اشكر الموظفين على تعاونهم وترحيبهم”

A
AbdulmajeedSaūda Arābija
Ģimene · 2026. g. maijs

“بيت جميل اطلاله رائعة النظافه 10/10 المطبخ 10/10 غرف النوم 7/10 المرتبه غير مريحة الاطاله 10/10 راح يكون خيار عند تكرار زيارة بولندا”

A
AbdulmalikSaūda Arābija
Pāris · 2025. g. augusts

“Wszystko mi się podobało, dom jest nowy, w pełni umeblowany i wyposażony, jest tam wszystko, czego potrzeba do komfortowego pobytu. Bardzo podobał mi się właściciel, którzy natychmiast reagowała na każdą naszą prośbę. Polecam!!!”

I
IriadaUkraina
Ģimene · 2025. g. augusts

Jūsu ceļojums sākas šeit

Sāciet savu atpūtu

Iepazīstiet, ar ko valdzina Bystre DOMKI Pod Gubałówką. Nodrošiniet sev labāko cenu un izbaudiet neaizmirstamu atpūtu.

Rezervēt tagad

Labākās cenas garantija